Letecky den Piestany

Kofolky, posedenia a tam kde sa nas par zislo
Užívateľov profilový obrázok
cooler
Priateľ klubu
Dátum registrácie: So Máj 17, 2008 4:28 pm
Typ vozidla: Megane I. kabro foreveeeeeer
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa cooler » Št Jún 18, 2009 8:19 pm

to melon: cez vetracku na hajzlox :sck:
to LukasTO: si pis ze este bude...najblizsie buduci piatok.... miesto to iste ako naposledy.... akcia: este vacsia zverina...ved KF a Kfun muhehe
Renault positive v poradi:
19 1.7, 19 1.8 16V chip na 150 kobýľ, Scenic 1.9 TD, hatchback 1.9 D, Scenic 2.O,
momentálne:
Bust Art Car Tune
.

http://www.kabriolety.com/?cc=1608

Obrázok
lukasTO
Meganista
Dátum registrácie: Ne Júl 13, 2008 9:13 pm

Príspevokod užívateľa lukasTO » Pi Jún 19, 2009 6:23 pm

cooler :parada nemosim brat auto, ved u teba na zannom sedadle bolo v celku dobre.. :wink: že ma zebereš zasek :wink: možem vypaluvat červa teda hovoriš :wink: :lol: :lol: :lol:
megane 1,6 r.97
coolerka
Nováčik
Dátum registrácie: Pi Mar 20, 2009 8:17 pm

Príspevokod užívateľa coolerka » Po Jún 22, 2009 4:22 pm

lukasTO napísal:cooler :parada nemosim brat auto, ved u teba na zannom sedadle bolo v celku dobre.. :wink: že ma zebereš zasek :wink: možem vypaluvat červa teda hovoriš :wink: :lol: :lol: :lol:

co sa tyka mna ak sa zmestis na zadne sedadlo a este k tomu pod kryt tak kludne mozes , ale ja by som to na tvojom mieste neryskovala .... :roll: :jazyk: :lol:
(KIA) RENAULT POSITIVE

servisne vozidlo ANDULKY :-)
Maverick
Nováčik
Dátum registrácie: Po Aug 04, 2008 3:51 pm
Typ vozidla: Toyota LandCruiser 120
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Maverick » St Jún 24, 2009 11:57 am

je pravda ze som tam bol (od stredy do pondelka), ale nie v muzeu, ale na letisku. kto bol na letisku a zastavil sa na cerstvo upeceny chlieb, tak to bol u mojich chlapcov.

ked budete chciet prehliadku muzea s podrobnym vykladom staci povedat dame dokopy partiu, termin a mozeme ist na to.
FIAT 850 => Skoda Felicia => Oltcit Club R 11 => Renault Megane (ASTERIX) => Renault Megane Scenic RX4 (OBELIX) => Toyota Land Cruiser 120
Obrázok
milan
Meganista
Dátum registrácie: Po Apr 28, 2008 10:50 am
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa milan » St Jún 24, 2009 12:04 pm

Prehliadku s osobnym sprievodcom som uz absolvoval, ale mozeme nieco podniknut, urcite tam maju nieco nove.
Mrzima ma, ze som sa nedostal do Piestan, bol som zvedavy na mobilnu pekaren :cry:
Renault Megane II Sedan, 1.6 16V, 83 kW, 05/2005, 80 tis.km, Comfort Dynamique (moja Zuzka)
ZUZKA JE SICE LEN SPOTREBIC, ALE AJ TAK JU MAM RAD....

Garáž:
http://forum.meganeklub.sk/viewtopic.php?t=472

Mapa Megane Klubu:
http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ie ... .35083&z=9
Maverick
Nováčik
Dátum registrácie: Po Aug 04, 2008 3:51 pm
Typ vozidla: Toyota LandCruiser 120
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Maverick » St Jún 24, 2009 2:59 pm

tak to mas milan bohuzial smolu, pretoze to bolo na 99% jej posledne vystupenie na verejnosti. :(
dufam ze coskoro uz skonci v muzeu, aj ked tam asi nebude prevadzkovana. ale nikdy nehovor nikdy. :wink:
FIAT 850 => Skoda Felicia => Oltcit Club R 11 => Renault Megane (ASTERIX) => Renault Megane Scenic RX4 (OBELIX) => Toyota Land Cruiser 120
Obrázok
cooler
Priateľ klubu
Dátum registrácie: So Máj 17, 2008 4:28 pm
Typ vozidla: Megane I. kabro foreveeeeeer
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa cooler » Pi Jún 26, 2009 6:59 am

kks, ta pekaren bola tvoja vec? by som sa zdrzal,totok vediet... tam akurat oxutnavali take sumienky sporo odete a tak ma draha odtial tahala...mal by som skvelu vyhovorku, este ze LukasTO-draha ostala doma a ja mal jeho fotak, tak dvojita moznost fotit cicky 8) nenapadny jak ovno v trave 8) inak v muzeu su skvele akce, tiez som o tom co-to pocul... vraj nezabudnutelne opekacky hlavne 8)
Renault positive v poradi:

19 1.7, 19 1.8 16V chip na 150 kobýľ, Scenic 1.9 TD, hatchback 1.9 D, Scenic 2.O,

momentálne:

Bust Art Car Tune

.

http://www.kabriolety.com/?cc=1608

Obrázok
lukasTO
Meganista
Dátum registrácie: Ne Júl 13, 2008 9:13 pm

Príspevokod užívateľa lukasTO » Pi Jún 26, 2009 9:58 am

cooler - sak neboj doma som mal hned vysluch ci som lietadla fotev abo ty baby..sak samozrejme jak dobry kamarat som to šecko zvalev na teba ze to ty :wink: :wink: si fotev jako :lol: :lol: 8) 8)
megane 1,6 r.97

Návrat na "Malé stretnutia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných